Подарунковий сертифікат
- Нігтьовий сервіс
- Манікюр та педикюр
- Нарощування нігтів
- Покриття нігтів гель-лаком
- SPA процедури
- Нарощування вій
- Косметологія
- Чистка обличчя
- Шугарінг, цукрова епіляція
- Воскова епіляція
- Перманентний макіяж
- Масаж
- Подарунковий сертифікат
Новий Рік, 8 Березня, День закоханих, ювілеї, весілля та дні народження - свята, що прикрашають наше життя та їх настання ми чекаємо з нетерпінням. І ось нам доводиться замислюватися над приємним, але дуже нелегким питанням: який подарунок обрати цього разу для чоловіка, дружини, мами, сестри, колеги чи подруги, чим порадувати близьких людей?
Подарунковий сертифікат від Beauty Secret - це найпростіше і найвірніше рішення для тих, хто не хоче помилитися з вибором подарунка, і до того ж це вишуканий подарунок. Готуючись до свят з Beauty Secret, ви заощадите багато часу та сил і знайдете саме те, про що мріяли. У нашій студії представлені всі необхідні послуги та супутні товари, щоб Ви могли порадувати себе, рідних, друзів та колег.
![](http://www.beautysecret.com.ua/storage//Подар.серт. РЕДАКТ..jpg)
Подарунковий сертифікат від Beauty Secret - це найпростіше і найвірніше рішення для тих, хто не хоче помилитися з вибором подарунка, і до того ж це вишуканий подарунок. Готуючись до свят з Beauty Secret, ви заощадите багато часу та сил і знайдете саме те, про що мріяли. У нашій студії представлені всі необхідні послуги та супутні товари, щоб Ви могли порадувати себе, рідних, друзів та колег.
![](http://www.beautysecret.com.ua/storage//Подар.серт. РЕДАКТ..jpg)
Сертифікат Beauty Secret буде створений та оформлений індивідуально для Вашої близької людини та на будь-яку з послуг або комплексу послуг, що надаються нашою студією.
Подарунковий сертифікат від салону краси Beauty Secret – це чудовий, престижний та сучасний подарунок. Даруйте друзям та колегам наші послуги, а ми подаруємо їм професіоналізм, якість послуг та теплу атмосферу.
Ми із задоволенням доставимо сертифікат у зручний для Вас час та місце, або Ви можете забрати його самостійно в нашій студії.